جزییات دوره های آموزش آنلاین آزمونهای زبان

در دوره های حضوری و آنلاین معمولا هر 3 مهارت گرامر، شنیداری و درک مطلب آموزش داده می شود.

 

در بخش گرامر ابتدا مهارتهای گرامر در 7 جلسه توضیح داده می شود و سپس از آزمونهای پایانی به ترتیب اولویت آموزش داده می شود. آزمونهای سه سال گذشته آزمونهای مختلف نیز با توضیحات تشریحی در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. معمولا بیش از 90 درصد اوقات 2 یا 4 آزمون پایانی تاکید می شود و تقریبا اکثر اوقات سوالات بخش گرامر از آن آزمونها تکرار می شود. نمرات زبان آموزان در این بخش معمولا بین 15 تا 30 بوده است.

 

در بخش شنیداری، علاوه بر آموزش مبحث شنیداری، لکچرهای احتمالی آزمون کار شده و اولویت بندی می شود.. برای بالابردن سطح شنیداری، فایلهای صوتی و نیز اسکریپت شنیداری در فایلهای آزمونها موجود می باشد تا داوطلبان بتوانند تسلط بیشتری به بخش شنیداری داشته باشند. علاوه بر آن سوالات آزمونهای سه سال گذشته نیز در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در این بخش هم معمولا داوطلبان اکثرا نمره بالای 20 کسب می کنند.

در بخش درک مطلب ابتدا مهارتهای درک مطلب آموزش داده می شود و سپس آزمونهای  احتمالی آموزش داده می شود.  با توجه به اینکه در آزمون معمولا حدود 18 سوال لغات مترادف استفاده می شود سعی می شود لغات مترادف مهم در هر 3 مهارت آموزش داده شود .مطالب درک مطلب به گونه ای طراحی گردیده است که تقریبا تمامی لغات کتابهای 504 واژه و واژگان ضروری تافل و نیز سوالات آزمونهای دوره های گذشته نظیر MSRT, TOLIMO, EPT,MHLE, UTEP در آن گنجانده شده. در این بخش معمولا داوطلبان بین 15 تا 30 نمره کسب می کنند.

آموزشهای آنلاین فقط 30% فعالیت آموزشی دوره هست. برنامه ریزی روزانه آموزشی برای داوطلبان و نیز آزمونهای روزانه از هر مبحث در اختیار داوطلبان قرار میگیرد تا آمادگی بیشتری جهت آزمون کسب کنند. معمولا اکثرا داوطلبانی که در طول دوره فعال هستند نمره مورد نیازشان را کسب می کنند.

جهت ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09150122047- 09057108093